Loading...

CANNA LIFE

Výrobca prvotriednych olejov.

"Sme tím nadšencov zdravej stravy, ktorý sa rozhodli zmeniť svoje plány na skutočnosť. " Produkcia kvality je našim cieľom a naše oleje sú produktom kvality. Lisovanie olejov nie je až taká jednoduchá záležitosť ako sa zdá na prvý pohľad, popri prvotriednej kvalite surovín dbáme na špičkové spracovanie a absolútnu čerstvosť našich výrobkov. Tradičné lisovanie za studena zaručí našim olejom perfektnú vôňu a nezameniteľnú chuť.

Viac informácií

Akademie léčivé výživy

Akadémia , ktorá má vo svojm slogane "Jedno zdraví , mnoho cest"  - najvýstižnejší charakter zamerania akadémie. "Naučily jsme se, co potraviny s tělem skutečně dělají. Poznaly jsme, že každý je jiný a každému vyhovuje jiné složení jídelníčku. Že vybíravé děti možná vůbec nemusí být vybíravé, jen ještě nejsou „pokažené“ a intuitivně poznají, co jejich tělu svědčí a co ne."

Viac informácií

T-Fornax, Pečenie hrou

Najširší sortiment pomôcok na pečenie. Formy, zdobičky, farby, vykrajovače a veľa ďalšieho. To je sortiment T-Fornax. "Pečieš, Chceš sa ťažkej práce zriecť? S nami budeš hravo piecť" http://www.peceniehrou.sk

Viac informácií