Volám sa Silvie Janírková a v súčasnosti pracujem vo vlastnom masérskom salóne v Dubnici nad Váhom, kde sa venujem okrem masáží aj liečeniu a diagnostike podľa princípov Tradičnej čínskej medicíny.

Vedomosti som získala 3 -ročným štúdiom Školy tradičnej čínskej medicíny v Hradci Králové pod vedením Mudr. Michala Strnáda ,ktorý má v tomto odbore 30 ročnú prax. Školu som ukončila v roku 2014. Predmetom uvedeného štúdia bolo získanie vedomostí a pohľadov na zdravotné problémy a ochorenia pohľadom alternatívnej , čínskej medicíny a spôsobom liečby teda aj akupunktúry.
Venujem sa tejto oblasti, lebo už ako dieťa ma zaujímala sila a účinok bylín na organizmus. Skôr som inklinovala alternatívnemu spôsobu liečby. Vyrábala som si rôzne čajové zmesi, tinktúry a homeopatiká.

Tieto svoje vedomosti a pomoc som chcela ponúknuť aj ľuďom ktorý sú rovnako nadšencami alternatívy a vyhľadávajú tento druh pomoci.

Začala som absolvovaním niekoľkých kurzov v oblasti masáží. To mi ale nestačilo a začala som pracovať s jednou známou švajčiarskou firmou, ktorá ponúka produkty založené na báze bylín a starých overených receptov od liečiteľov. Až som prišla na to, že človeka treba vnímať ako celok a táto moja teória sa stotožňovala s princípmi čínskej medicíny. Som ale presvedčená, že pokiaľ človek nie je odhodlaný sám vo svojom živote niečo zmeniť, terapeut sám ani s pomocou bylín nič nezmôže.