Spoločne prevádzkujeme web Ako Si Uvariť Zdravie a sme spoluautorkami knihy: Aby strava neškodila, jedlo ako priateľ ako aj Zdravé desiate nielen pre deti. V máji 2016 bude publikovaná nová kniha, pokračovanie prvej časti Aby strava neškodila, jedlo ako priateľ. 
V rámci nášho centra sa venujeme aj špeciálnemu systému, kde sme akreditované nutričné poradkyne v oblasti nastolenia acidobázickej rovnováhy so systémom odkyslenia NUTRIRESTART®.
Organizujeme ozdravné pobyty pre verejnosť, kde pomáhame účastníkom reštartovať výživu, trávenie a nájsť radosť v pohybe a stravovaní.

Našim heslom je: Pomôžeme Vám cítiť sa lepšie, vyzerať lepšie, mať sa lepšie.

Jarka Máťošová – akreditovaný výživový kouč

Strava, potraviny, recepty, dobré jedlo, to všetko ma sprevádza od strednej školy.
„Strava nie je hneď výživa.“ – Toto poznanie mi prinieslo možnosť zmeniť spôsob varenia a stravovania tak, že som za jeden rok znížila vlastnú hmotnosť o 27kg. Zdravo, hravo.
Strave a výžive sa aktívne venujem od roku 2002. Postupne som absolvovala niekoľko certifikovaných kurzov, seminárov a workshopov s tematikou výživa obyvateľstva, doplnková výživa a ďalšie.
V roku 2014 som úspešne ukončila štúdium na Akadémii výživy a športu Nutriacademy v Brne s číslom akreditácie: 33033/2013-1/680
Som autorkou špeciálnej webovej stránky na evidenciu stravovania: www.foodisgood.eu
V súčasnosti pracujem ako akreditovaná výživová koučka v oblasti klasickej, ale aj špeciálnej výživy zameranej na intolerancie, alergie, ale venujem sa aj komplexnému systému odkyslenia NUTRIRESTART®, ktorý som študovala priamo u jeho autorky v Čechách.
Zároveň som lektorkou v rámci nášho Centra, ale pôsobím aj v škole varenia JEMINE.SK, kde sa venujem špeciálnej, prirodzene bezlepkovej strave a vareniu.

Renka Beláková

Ako aktívny športovec som vždy vyhľadávala informácie o vplyve výživy na zdravie, výkon človeka. Poznatky som aplikovala nielen na sebe, ale po absolvovaní špeciálnych certifikovaných seminárov, a akreditovaných kurzov zameraných na výživu a šport aj na širokú populáciu v rámci poradne zdravia, neskôr v rámci medicínskeho centra Imunovital a v súčasnosti v našom vlastnom Centre výživy a pohybu.
V roku 2014 som úspešne ukončila štúdium na Akadémii výživy a športu Nutriacademy v Brne s číslom akreditácie: 33033/2013-1/680
V súčasnosti individuálne študujem z zahraničí a dokončujem akreditovaný kurz Fitness a Welness tréner s akreditáciou platnou na území celej EU. Aktívne prednášam na rôznych výživových konferenciách a fórach. (Festivaly zdravia po celom území SR – HARMONIA, Bratislava marathon v spolupráci s cvicte.sk ai.)
V predolympijskej sezóne a v súčasnosti sa venujem výživovému poradenstvu pre Martinu Kohlovú, reprezentantku Slovenska v rýchlostnej kanoistike.
Ale zároveň aktívne pracujem na výživových plánoch a riešeniach pre ďalších, najmä mladých športovcov v oblasti triatlonu, plávania, tenisu a hokeja.

A tu je video, natočené po ich prednáške „inolerancie a alergie“