Už odmala som bola milovníčkou športu akéhokoľvek druhu. Od gymnastiky, plávania cez tenis až po hokej alebo motokros. Na strednej škole som sa začala intenzívnejšie zaujímať o cvičenie, stravu, vplyv športu na ľudské telo a všetko čo sa týka zdravého životného štýlu.

Po ukončení osemročného gymnázia ma čakalo ťažké rozhodnutie, kam ďalej. Týždne strávené premýšľaním a nič neprichádzalo. Nič nebolo to pravé orechové. Vďaka správnym ľudom som sa dozvedela o Akadémii liečivej výživy v Prahe a bez váhania som odoslala prihlášku.

Dnes už môžem len ďakovať, pretože Akadémia mi dala a dáva veľmi veľa. Udala smer, ktorým chcem v živote ísť, učí ma veci, o ktoré sa zaujímam.  Ukázala mi viacero pohľadov, nie len čo sa stravy týka, ale aj života. Milujem jedlo a preto sú informácie o potravinách, ktoré sú zaradené v mojom každodennom jedálničku, pre mňa veľmi dôležité. Rovnako ako aj príprava jedál zo živej stravy, ktorú som si mala možnosť vyskúšať na vareniach v Akadémii. Dúfam, že čoraz viac ľudí sa začne zaujímať o podobné informácie a budeme tvoriť zdravú spoločnosť.