Vyštudovala som Univerzitu Mateja Bella – Ekonomická fakulta a následne ešte rok na univerzite vo Francúzsku (Strasbourg). Po 7 ročnej praxi v HR oblasti vo výrobných a obchodných spoločnostiach som sa rozhodla ešte viac priblížiť k ľuďom a skúmať ich potreby v čase oddychu a relaxu.

Urobila som si masérsky kurz, vyštudovala Hotelový manažment a kurz liečenia energiami a dva roky som viedla Horský hotel. Ako HR manažér som sa dostala aj ku skúsenostiam v PR oblasti a Marketingu. Aktuálne vediem personálnu agentúru Ynak.

Milujem, keď sa deje niečo, čo mi dáva zmysel, napĺňa ma a popri tom sa niekto z toho teší a má výhody. Práca v HR sfére, koučing, terapie a sprievodcovstvo ľudí ich životnými zmenami to spĺňa. Mám dve dcéry, ktoré učia často viac mňa, ako ja ich. Pobyt v prírode, horúce kúpele a čokoládu nikdy neodmietam. Komunikácia a kvantová fyzika môžu byť.

 

Povedali o mne:

„Vo viacerých okamihoch mi toto ,,školenie,,  otvorilo oči, aj čo sa týka pohľadu na samu seba. Posedenie s Jankou považujem za prvý krok k sebarealizácii!

Určite by som s Jankou  Ondruškovou aj naďalej veľmi rada spolupracovala.

Je to človek, ktorý u každého poslucháča vzbudí záujem veľmi prirodzeným a spontánnym spôsobom.“ Katka Lehotská, Bratislava

„Ahoj Janka, ďakujem ti za úžasné stretnutie. Ešte dva dni mi rezonovali a stále rezonujú veci, o ktorých si rozprávala…  V ten deň na sedení ma to ani tak ,, nenakoplo na zmenu“, ako, to keď som sa na to vyspala 🙂 Zmenila si mi pohľad na veci a začala som sa od DNES 🙂 uberať iným smerom.“ Katka Kodajková, Kysucké Nové Mesto